FCSB, pas GREȘIT la Cluj! Gigi Becali se teme de blaturi ale rivalelor
February 20, 2024

FCSB, pas GREȘIT la Cluj! Gigi Becali se teme de blaturi ale rivalelor

Universitatea Cluj a remizat luni seara, pe teren propriu, scor 0-0, cu FCSB, în ultimul meci al etapei a 26-a din Superligă.

Gazdele au ratat un penalty, în minutul 16, prin Dan Nistor, al cărui șut a fost apărat de portarul Ştefan Târnovanu, care a intervenit apoi salvator şi la reluarea lui Nistor.

FCSB, pas GREȘIT la Cluj! Gigi Becali se teme de blaturi ale rivalelor: „Mulți au vorbit de omenie”

Lovitura de pedeapsă a fost dictată pentru faultul lui Mihai Lixandru asupra lui Nistor.

FCSB conduce în clasament cu 55 de puncte, având un avans de şapte puncte faţă de Rapid, ocupanta locului secund. Universitatea Cluj este pe locul 8, cu 34 de puncte.

„Nu o să fie 7 puncte, o să fie 15 puncte la final. Așa socotesc, că bat Rapidul. Eu văd altceva, lumea vede altceva. Stau eu să comentez ce joacă Rapidul? Batem că suntem foarte valoroși față de ei. Nu e frumos din partea mea să spun că nu joacă Rapidul.

Au avut cinci victorii că…. Nu…

Ecuadorul renunţă să mai livreze Ucrainei material militar din epoca sovietică, după ce decizia a înfuriat Moscova

Salt Bae dă căldura mai încet la restaurantul din Londra